Kandelabrar
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
KANDELABRAR, ett par, tidigt 1900-tal, patinerat tenn, höjd ca 27, märkta i godset AZ 57,
Kuntoraportti
bruksslitage
863415
Päivämäärä:
2021-01-14