Kandelabrar

Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

KANDELABRAR, ett par, tidigt 1900-tal, patinerat tenn, höjd ca 27, märkta i godset AZ 57,

Kuntoraportti

bruksslitage

863415

Päivämäärä:

2021-01-14