Servisdelar

Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SERVISDELAR, 7 st., näver, 1900-talets första hälft, bestående av: kaffekanna med glasinsats, ask, korg, serveringsbricka, gräddkanna med glasinsats, kopp med glasinsats, mindre bricka, varierande mått

Bruksslitage

863461

2021-01-14