ETAGERE

ETAGERE
ETAGERE
ETAGERE
ETAGERE
ETAGERE
ETAGERE
ETAGERE
ETAGERE

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ETAGERE, sekelskiftet 18/1900-tal, toppen med marmorskiva, fanérat i valnöt, sargen med låda, 2 hyllplan, höjd ca 77, 42x34cm

Bruksslitage

863467

2021-01-14