Linnea Larsson oljemålning

Linnea Larsson oljemålning
Linnea Larsson oljemålning
Linnea Larsson oljemålning
Linnea Larsson oljemålning
Linnea Larsson oljemålning
Linnea Larsson oljemålning

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LINNEA LARSSON (född 1964): Stilleben med syrener och tulpaner, signerad och daterad L. Larsson 2019, olja på duk, ca 60x60 cm

863471

2021-01-12