Ray Stalje olja på duk

Ray Stalje olja på duk
Ray Stalje olja på duk

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAY STALJE (född 1947), olja på duk, osignerad, komposition med rött och svart, 80x60 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje"

Fint skick.

863494

2021-01-22