Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
CLAUS BONDERUP & THORSTEN THORUP, "Quatro", 4 st, Focus, koppar, plexiglas, mått 27x15x15 cm
Bruksslitage, repor, ej funktionstestade.
863498
2021-01-23