Klubbat för:
240 EUR
Utropspris
300 EUR
OMEGA, 22 x 32 mm, stål, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, boettnr. 9142841, 1930-tal.
Åldersrelaterat slitage, patina.
863517
2021-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här