Omega Art Deco

Omega Art Deco
Omega Art Deco
Omega Art Deco
Omega Art Deco
Omega Art Deco
Omega Art Deco

Klubbat för:

240 EUR

Utropspris

300 EUR

OMEGA, 22 x 32 mm, stål, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, boettnr. 9142841, 1930-tal.

Åldersrelaterat slitage, patina.

863517

2021-01-17