Husnummerljus "2"

Husnummerljus
Husnummerljus
Husnummerljus
Husnummerljus
Husnummerljus
Husnummerljus
Husnummerljus
Husnummerljus
Husnummerljus
Husnummerljus
Husnummerljus
Husnummerljus

Klubbat för:

190 EUR

Utropspris

200 EUR

NUMMERLJUS, Mässing, Idman 1960/70-tal, 20x20x20 + 6 cm

Åldersrelaterat slitage, sandblästrad yta

863520

2021-01-17