Tedosa 1800-tal

Tedosa 1800-tal
Tedosa 1800-tal
Tedosa 1800-tal
Tedosa 1800-tal
Tedosa 1800-tal
Tedosa 1800-tal
Tedosa 1800-tal
Tedosa 1800-tal
Tedosa 1800-tal
Tedosa 1800-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

1 500 SEK

TEDOSA, porslin, troligen Tyskland, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, magenta samt guld, lock i silver, höjd ca 12 cm

Obetydligt tillverkningsnagg

863522

2021-01-17