Klubbat för:
2 000 SEK
1 500 SEK
TEDOSA, porslin, troligen Tyskland, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, magenta samt guld, lock i silver, höjd ca 12 cm
Obetydligt tillverkningsnagg
863522
2021-01-17