Werner von Hausen oljemålning

Werner von Hausen oljemålning
Werner von Hausen oljemålning
Werner von Hausen oljemålning
Werner von Hausen oljemålning
Werner von Hausen oljemålning
Werner von Hausen oljemålning

Klubbat för:

260 EUR

Utropspris

300 EUR

WERNER VON HAUSEN (1870-1951) stilleben, signerad samt daterad 1946, olja på duk, 73x57 cm

863532

2021-01-13