Eduard Spoerer oljemålning

Eduard Spoerer oljemålning
Eduard Spoerer oljemålning
Eduard Spoerer oljemålning
Eduard Spoerer oljemålning
Eduard Spoerer oljemålning
Eduard Spoerer oljemålning

Klubbat för:

620 EUR

Utropspris

500 EUR

EDUARD SPOERER (1841-1898), Kustlandskap med ostronodling, Bretagne, signerad, olja på pannå, 45x65 cm

863545

2021-01-13