Fåtöljer 1 par empire
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
7 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, empirestil, 1900-talets första del, mahogny, dekorer och armlän av förgyllda metallbeslag föreställande bevingade damer, tassfötter, randigt tyg, sitthöjd 48, sittdjup 53 cm, höjd 83 cm
Bruksslitage, tyg med fläckar
863549
2021-01-17