Fåtöljer 1 par empire

Fåtöljer 1 par empire
Fåtöljer 1 par empire
Fåtöljer 1 par empire
Fåtöljer 1 par empire
Fåtöljer 1 par empire
Fåtöljer 1 par empire
Fåtöljer 1 par empire
Fåtöljer 1 par empire
Fåtöljer 1 par empire
Fåtöljer 1 par empire
Fåtöljer 1 par empire
Fåtöljer 1 par empire

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, empirestil, 1900-talets första del, mahogny, dekorer och armlän av förgyllda metallbeslag föreställande bevingade damer, tassfötter, randigt tyg, sitthöjd 48, sittdjup 53 cm, höjd 83 cm

Bruksslitage, tyg med fläckar

863549

2021-01-17