Dekorelement

Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DEKORELEMENT, Kina, 1900-tal, skuret trä, förgylld och bemålad, ca 85x18 cm

Smärre slitage

863566

2021-01-13