Bestick silver Disa Mgab

Bestick silver Disa Mgab
Bestick silver Disa Mgab
Bestick silver Disa Mgab
Bestick silver Disa Mgab
Bestick silver Disa Mgab
Bestick silver Disa Mgab
Bestick silver Disa Mgab
Bestick silver Disa Mgab
Bestick silver Disa Mgab
Bestick silver Disa Mgab
Bestick silver Disa Mgab
Bestick silver Disa Mgab

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BESTICK, 76 dlr., silver, MGAB, Uppsala 1950/60-tal, modell "Disa", bestående av: 12 bordsgafflar, 12 bordsknivar, 12 bordsskedar, 10 smörgåsgafflar, 12 kaffeskedar, 12 moccaskedar samt 6 smörknivar, längd ca 10-21 cm, vikt exkl. knivar 1373 g

Slitage

863584

2021-01-16