Läsande män oljemålningar

Läsande män oljemålningar
Läsande män oljemålningar
Läsande män oljemålningar
Läsande män oljemålningar
Läsande män oljemålningar
Läsande män oljemålningar

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): (2) Läsande män, olja på pannå, vardera ca 24x20 cm

Smärre krackeleringar o skador

863595

2021-01-15