Bordspendyl nyrokoko

Bordspendyl nyrokoko
Bordspendyl nyrokoko
Bordspendyl nyrokoko
Bordspendyl nyrokoko
Bordspendyl nyrokoko
Bordspendyl nyrokoko
Bordspendyl nyrokoko
Bordspendyl nyrokoko
Bordspendyl nyrokoko
Bordspendyl nyrokoko
Bordspendyl nyrokoko
Bordspendyl nyrokoko

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets slut, nyrokoko, emaljerad urtavla med romerska siffror, bronserad metall, alabaster, dekor av figur, höjd ca 44, längd 42 cm

Lagningar och skador, knäckta fötter

863599

2021-01-15