Oidentifierad konstnär olja på duk

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Husmotiv i vinterskrud, signerad A. Bergström, olja på duk, 66x87 cm

Ram med pastellageskador

863604

2021-01-16