Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 800 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Husmotiv i vinterskrud, signerad A. Bergström, olja på duk, 66x87 cm
Ram med pastellageskador
863604
2021-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här