Ivars bordslampor 1 par

Ivars bordslampor 1 par
Ivars bordslampor 1 par
Ivars bordslampor 1 par
Ivars bordslampor 1 par
Ivars bordslampor 1 par
Ivars bordslampor 1 par
Ivars bordslampor 1 par
Ivars bordslampor 1 par

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IVARS, bordslampor, 1 par, mässing, 1970-tal, modell 1246, vita tygskärmar, höjd inkl. skärm ca 55 cm

Ej funktionstestade, bruksslitage

863609

2021-01-16