Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
IVARS, bordslampor, 1 par, mässing, 1970-tal, modell 1246, vita tygskärmar, höjd inkl. skärm ca 55 cm
Ej funktionstestade, bruksslitage
863609
2021-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här