Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LUDVIG "VIGGO" DJURBERG (1909-1992): Porträtt, signerad Djurberg, olja på pannå, ca 48x35 cm
863617
2021-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här