Peter Brandt Mental mugshot
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PETER BRANDT (Danmark, född 1966): "Mental Mugshot", signerad, daterad och numrerad på baksidan Peter brandt 2010, 3/3, Lambdaprint i bemålad tillhörande ram, totalt ca 30x43 cm
Ingår i Barbro B. Johanssons samling
863644
2021-02-28