Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD, 1950/60-tal, fanerat i teak, fem lådor och skjutbara dörrar, höjd ca 78cm, bredd ca 170 cm, djup ca 75cm
Ställvis hårt slitage, toppskiva med fläckar, avskavt på dörr, repor
863652
2021-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här