Sideboard teak

Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, 1950/60-tal, fanerat i teak, fem lådor och skjutbara dörrar, höjd ca 78cm, bredd ca 170 cm, djup ca 75cm

Ställvis hårt slitage, toppskiva med fläckar, avskavt på dörr, repor

863652

2021-01-15