Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GERT MARCUS (1914-2008): Utan titel, 1970-tal , osignerad, polerad carraramarmor, höjd 22, omkrets 13,5 cm
Carrara marble.
Med liten nagg och lagning
863667
2021-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här