Gert Marcus, skulptur

Gert Marcus, skulptur
Gert Marcus, skulptur
Gert Marcus, skulptur
Gert Marcus, skulptur
Gert Marcus, skulptur
Gert Marcus, skulptur
Gert Marcus, skulptur
Gert Marcus, skulptur
Gert Marcus, skulptur
Gert Marcus, skulptur

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GERT MARCUS (1914-2008): Utan titel, 1970-tal , osignerad, polerad carraramarmor, höjd 22, omkrets 13,5 cm
Carrara marble.

Med liten nagg och lagning

863667

2021-02-28