Luxus spegel samt hallbord,

Luxus spegel samt hallbord,
Luxus spegel samt hallbord,
Luxus spegel samt hallbord,
Luxus spegel samt hallbord,
Luxus spegel samt hallbord,
Luxus spegel samt hallbord,
Luxus spegel samt hallbord,
Luxus spegel samt hallbord,

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LUXUS, spegel samt hallbord, 1960-tal, teakfanér, spegelns mått 130x45, bordets höjd 39, 81x24 cm

Fläckar och slitage, hallbord sannolikt ej Luxus

863671

2021-01-14