Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
NESBERT MUKOMBERANWA (Zimbabwe, född 1969): skulptur, svart sten, längd 62, bredd 30, höjd ca 10 cm, vikt ca 18 kg
Repor, skador, OBS mycket tung
863673
2021-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här