Nesbert Mukomberanwa skulptur

Nesbert Mukomberanwa skulptur
Nesbert Mukomberanwa skulptur
Nesbert Mukomberanwa skulptur
Nesbert Mukomberanwa skulptur
Nesbert Mukomberanwa skulptur
Nesbert Mukomberanwa skulptur
Nesbert Mukomberanwa skulptur
Nesbert Mukomberanwa skulptur
Nesbert Mukomberanwa skulptur
Nesbert Mukomberanwa skulptur
Nesbert Mukomberanwa skulptur
Nesbert Mukomberanwa skulptur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NESBERT MUKOMBERANWA (Zimbabwe, född 1969): skulptur, svart sten, längd 62, bredd 30, höjd ca 10 cm, vikt ca 18 kg

Repor, skador, OBS mycket tung

863673

2021-01-16