Klubbat för:
3 400 SEK
1 500 SEK
OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): Omöjlig figur, signerad Oscar Reutersvärd, Perspecitive Japonaise no 456 bca, akvarell, bladmått ca 76x56,5 cm
863690
2021-01-13