Oscar Reutersvärd akvarell

Oscar Reutersvärd akvarell
Oscar Reutersvärd akvarell
Oscar Reutersvärd akvarell
Oscar Reutersvärd akvarell

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): Omöjlig figur, signerad Oscar Reutersvärd, Perspecitive Japonaise no 466 ea, akvarell, bladmått ca 76x56,5 cm

863692

2021-01-13