Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BEREND JAKOB GOVERS (1836-1917): Sjölandskap, signerad och daterad 1904, 53,5 x 66,5 cm.
Krackelyr, mindre fläckar.
863702
2021-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här