Berend Jakob Govers oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BEREND JAKOB GOVERS (1836-1917): Sjölandskap, signerad och daterad 1904, 53,5 x 66,5 cm.

Krackelyr, mindre fläckar.

863702

2021-01-23