Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TIDNINGSSTÄLL, Bagn Möbelindustri, 1960-tal, riopalisander, etikettmärkt Bruksbo, Valdres, made in Norway, höjd 44, 35x40 cm
CITES-intyg medföljer, smärre slitage
863749
2021-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här