Tidningsställ

Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TIDNINGSSTÄLL, Bagn Möbelindustri, 1960-tal, riopalisander, etikettmärkt Bruksbo, Valdres, made in Norway, höjd 44, 35x40 cm

CITES-intyg medföljer, smärre slitage

863749

2021-01-13