Soffbord runt

Soffbord runt
Soffbord runt
Soffbord runt
Soffbord runt
Soffbord runt
Soffbord runt

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

800 SEK

SOFFBORD, 1930/40-tal, runt, toppskiva i fanerat trä, underrede i massiv björk, höjd ca 56, diameter 80 cm

Ställvis hårdare slitage, repor, avskavningar

863766

2021-01-15