Papperskorg Sevex

Papperskorg Sevex
Papperskorg Sevex
Papperskorg Sevex
Papperskorg Sevex
Papperskorg Sevex
Papperskorg Sevex

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

MARTIN ÅBERG, Servex, papperskorg, 1900-talets mitt, teak, brännstämplad, diameter 26 cm, höjd 34 cm.

Fanérskador och fuktfläckar

863769

2021-01-15