Oljemålning Eric Cederberg

Oljemålning Eric Cederberg
Oljemålning Eric Cederberg
Oljemålning Eric Cederberg
Oljemålning Eric Cederberg
Oljemålning Eric Cederberg
Oljemålning Eric Cederberg

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIC CEDERBERG (1897-1984): Komposition, signerad E Cederberg, olja på pannå, ca 58x58 cm

863772

2021-01-13