Rörstrand lockurna

Rörstrand lockurna
Rörstrand lockurna
Rörstrand lockurna
Rörstrand lockurna
Rörstrand lockurna
Rörstrand lockurna
Rörstrand lockurna
Rörstrand lockurna
Rörstrand lockurna
Rörstrand lockurna
Rörstrand lockurna
Rörstrand lockurna
Rörstrand lockurna
Rörstrand lockurna
Rörstrand lockurna
Rörstrand lockurna
Rörstrand lockurna
Rörstrand lockurna

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖRSTRAND, lockurna, majolika, 1800-talets slut, nyrenässans, dekor i relief av grenverk, höjd ca 39 cm

Smärre tillverkningsprickor, krackelyr

863774

2021-01-13