Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
WÜRTTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK, (WMF), bordsspegel, 1900-talets första hälft, nysilver, fasettslipat glas, 32x19 cm
2 skruvar till ram saknas, slitage
863784
2021-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här