Bordsspegel WMF

Bordsspegel WMF
Bordsspegel WMF
Bordsspegel WMF
Bordsspegel WMF
Bordsspegel WMF
Bordsspegel WMF
Bordsspegel WMF
Bordsspegel WMF
Bordsspegel WMF
Bordsspegel WMF

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

WÜRTTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK, (WMF), bordsspegel, 1900-talets första hälft, nysilver, fasettslipat glas, 32x19 cm

2 skruvar till ram saknas, slitage

863784

2021-01-13