Oljemålning Karl Gustav Holmberg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

KARL GUSTAV HOLMBERG (1916-1994): Skepp till havs, signerad och daterad K G Holmberg-77, olja på duk, ca 32 x 45 cm

863791

2021-01-13