Dalahäst

Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

DALAHÄST, TUPP, 1900-tal, bemålat trä, hästens höjd ca 16 cm

Hästens ena ben till hälften borta, nosen lagad, bit borta, omfattande färgbortfall och slitage på båda

863801

2021-01-16