Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
RAY STALJE (född 1947), blantekniker, 3 st, figurkompositioner, signerade och daterade 1970, 23x17, 24x18 respektive 22x17 cm.
Ingår i tema "Ray Stalje"
Fint skick, ej examinerade ur ram.
863804
2021-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här