Bordspendyl

Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSPENDYL, nyrokoko, 1800-talets slut, förgylld metall och zink, krönt av kurtiserande par, emaljerad urtavla med romerska siffror, höjd ca 48 cm

Pendel medföljer, finns på kundtjänst , urtavlan med skador

863825

2021-01-19