Kar Göte Bejemark skulptur

Kar Göte Bejemark skulptur
Kar Göte Bejemark skulptur
Kar Göte Bejemark skulptur
Kar Göte Bejemark skulptur
Kar Göte Bejemark skulptur
Kar Göte Bejemark skulptur
Kar Göte Bejemark skulptur
Kar Göte Bejemark skulptur
Kar Göte Bejemark skulptur
Kar Göte Bejemark skulptur
Kar Göte Bejemark skulptur
Kar Göte Bejemark skulptur

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KARL GÖTE BEJEMARK (1922-2000): "Odjuret", signerad KGB -80, brons, numrerad 10/25, höjd inkl. stensockel 17 cm

863830

2021-01-15