Barstolar 1 par

Barstolar 1 par
Barstolar 1 par
Barstolar 1 par
Barstolar 1 par
Barstolar 1 par
Barstolar 1 par
Barstolar 1 par
Barstolar 1 par
Barstolar 1 par
Barstolar 1 par
Barstolar 1 par
Barstolar 1 par

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARSTOLAR, Johanson Design, 1 par, 1900- talets andra hälft, med snurrfunktion, mässingfärgat underrede, stoppad rygg och sits med klädsel av konstläder, metallnitar vid ryggsitskant, sitthöjdca 81 cm, diam 43 cm

Ställvis hårt slitage, rostangrepp, repor, färgbortfall, avskavningar, flera metallnitar fattas

863831

2021-01-15