Barstolar 1 par
2021-01-15
863831
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BARSTOLAR, Johanson Design, 1 par, 1900- talets andra hälft, med snurrfunktion, mässingfärgat underrede, stoppad rygg och sits med klädsel av konstläder, metallnitar vid ryggsitskant, sitthöjdca 81 cm, diam 43 cm
Ställvis hårt slitage, rostangrepp, repor, färgbortfall, avskavningar, flera metallnitar fattas