Barstolar 1 par
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BARSTOLAR, Johanson Design, 1 par, 1900- talets andra hälft, med snurrfunktion, mässingfärgat underrede, stoppad rygg och sits med klädsel av konstläder, metallnitar vid ryggsitskant, sitthöjdca 81 cm, diam 43 cm
Ställvis hårt slitage, rostangrepp, repor, färgbortfall, avskavningar, flera metallnitar fattas
863831
2021-01-15