Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kustmotiv, signerad H. Williams samt daterad 1874, olja på duk, 46x81 cm,
Zustandsbeschreibung
863846
2021-01-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner