Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kustmotiv, signerad H. Williams samt daterad 1874, olja på duk, 46x81 cm,

Zustandsbeschreibung

863846

2021-01-13