Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
SIDENMÅLNING, Kina, omkring 1900, motiv av rovfågel på blommande körsbärsträd, kalligrafi samt ett sigill, bladmått ca 113x44 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, fuktskador
863848
2021-01-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner