Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL, nyrokoko, 1800-talets andra hälft, förgylld och bronserad, fasettslipat glas, 138x70 cm
Åldersrelaterat sitage, äldre lagade sprickor
863858
2021-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här